قوانین فروشگاه

وبسایت و فروشگاه یوسی پابجی موبایل تابع قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی ایران بوده و لذا از کاربران خود میخواهد تا با رعایت نکات زیر قبل سفارش به خریدی بهتر و دریافت سریع تر محصول و همچنین تعاملی قانون مند کمک کنند :

1- ساعت کاری این مجموعه ، صبح ها از ساعت 9 الی بعد از ظهر ساعت 18 خواهد بود . خارج از این زمان های ذکر شده کارشناسان ما واریز و تکمیل سفارش نخواهند داشت.

توجه : منظور از تحویل حداکثر 5 ساعته یعنی از زمانیست که کارشناس وارد حساب بازی مشتری شده و اقدام به واریز میکند . این زمان با توجه به حجم یوسی میباشد . یعنی سفارش 300 تایی در عرض پنج دقیقه و سفارش 15000 تایی در مدت 5 ساعت از زمان وارد شدن کارشناس به اکانت مشتری تا زمان تکمیل یوسی زمان خواهد برد و منظور از تحویل 5 ساعته به این معنا نیست که از زمان ثبت سفارش ، 5 ساعت طول بکشد تا سفارش بدست شما برسد و مدت زمانی که طول میکشد تا کارشناس وارد اکانت شما شده و تکمیل گردد به مواردی از جمله : حجم سفارشات در روز / صحیح بودن اطلاعات اکانت مشتری در فرم سفارش / ساعات کاری/ سیکل تسویه حساب بانکی و... بستگی دارد و حتی الامکان سعی میگردد تا ورود به حساب ها در سریع ترین زمان ممکن با توجه به شرایط انجام گیرد.


2- حتما وضعیت شبکه را از این لینک قبل ثبت سفارش مشاهده کنید.

 

3- در صورتی که اطلاعات حساب متصل به بازی شما در فرم سفارش بصورت نادرست وارد شده باشد و یا تایید دو مرحله ای روی آن فعال باشد ، فروشگاه یوسی پابجی موبایل موظف است سفارش شما را لغو کرده و مبلغ پرداخت شده را عینا به کیف پول شما در پنل کاربری شما عودت (برگشت) دهد تا مجددا سفارش خود را ثبت کرده و اطلاعات حساب خود را با دقت بیشتر و به صورت صحیح وارد کنید .

 

4- مشتری باید تایید دومرحله ای را در تنظیمات کاربری اکانت مورد نظر بررسی و آن را غیر فعال کند و نباید به یک ورود مجدد به اکانت خودش اکتفا کرده و اطمینان حاصل کند که غیر فعال است ( سیاست های جدید گوگل پلی بر آن است که ورود های سیستم های نا شناس و جدید به یک جیمیل در صورتی که در تنظیمات ورود کاربر ناشناس در اکانت مورد نظر فعال باشد ، گوگل بصورت اتومات برای سیستم ناشناس ، تایید دو مرحله ای را فعال خواهد کرد ) . برای غیر فعال کردن تایید دو مرحله ای ، مشتری میتواند از مرکز آموزش ، آموزش مربوط به اکانت خود را مشاهده کرده و آنها را بررسی نماید .

 

5- اطلاعات حساب و اکانت مشتری نزد سایت ما در امن ترین حالت ممکن و بصورت کد گذاری شده قرار دارد و بصورت امن نزد ما نگهداری میشود و هرگز آن اطلاعات نزد شخص ثالثی قرار نخواهند گرفت مگر در صورتی که مراجع قضایی و ذی صلاح آن را از ما درخواست کنند . با این وجود وبسایت فروشگاه یوسی پابجی موبایل هیچ گونه مسئولیتی در قبال میزان امنیت اکانت شما(فیسبوک،توییتر،گوگل پلی) و یا لو رفتن اکانت شما توسط خودتان به دیگر اشخاص را ندارد.


6- به جهت اینکه واریز UC تنها از طریق اتصال به اکانت شما انجام خواهد گرفت،پس طبیعتا ابتدا باید متخصصان ما به حساب شما از طریق اطلاعات لاگینی که در اختیار ما میگذارید اتصال پیدا کنند.


7- تمامی اطلاعات حساب شما در امن ترین حالت ممکن نگه داری خواهند شد و شما میتوانید پس از تکمیل شدن کامل سفارشتان و دریافت کامل UC ، اقدام به تغییر اطلاعات حساب خود کنید و در سفارشات بعدیتان دوباره اطلاعات جدید را وارد کنید .

 

8- کسانی که بعنوان واسط برای دیگران از سایت ما یوسی خریداری میکنند ، باید مشتریان خود را نسبت به قوانین ما آگاه کرده و آنها را ملزم به رعایت این قوانین کنند .

 

9- مشتری نباید در زمانی که کارشناس در اکانت بازی مشغول تکمیل سفارش است وارد اکانت بازی خود گردد و اقدام به استفاده از یوسی ها کند . در صورت مشاهده این مورد با مشتری تماس گرفته خواهد شد و اطلاع رسانی میگردد. و در صورت عدم رعایت این مورد و انجام آن بصورت مجدد ، کارشناس تکمیل سفارش مشتری مورد نظر را متوقف کرده و تکمیل نخواهد کرد.



10- تیم ما دائما از طریق ایمیل و تیکت به سوالات و مشکلات شما جواب خواهد داد ولی بهتر است حتما بخش سوالات متداول را مطالعه کنید تا ابهامی نداشته باشید.



11- قیمت هایی که ما ارائه میدهیم را شما با یک حساب سر انگشتی میتوانید محاسبه کنید که ارزان تر از قیمت سایر استور هاست...

12- تمامی پرداخت ها از طریق درگاه امن و تایید شده زرین پال ، نکست پی و Pay.ir صورت میگیرد.

13- تمامی سفارشات تنها در روز های کاری تکمیل میشوند و واریز یوسی تنها در روز های کاری انجام میگیرد .

14- حتما حسابی که اکانت پابجی شما بر روی آن است که میخواهید آن را جهت واریز یو سی ارائه دهید را از حالت تایید دو مرحله ای خارج کنید تا تیم ما بدون مشکل اقدام به واریز UC به حساب شما کند. و در صورت اینکه شما سفارشتان را ثبت کنید درحالیکه تایید دو مرحله ای حساب شما فعال باشد ، تیم ما قادر به اتصال به اکانت شما نخواهد بود و از طریق تیکت یا ایمیل و یا تماس تلفنی شما را از این موضوع آگاه میکند تا نسبت به رفع این مورد اقدام کنید و طبیعتا مدت زمان تکمیل سفارش شما بسیار دیرتر انجام خواهد گرفت.

15- وبسایت ما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است ، لذا در صورتیکه از سوی پلیس فتا و یا سایر مراجع قضایی و ذی صلاح در خصوص اطلاعات کاربری هر یک از مشتریان درخواست بدهند ، فروشگاه و وبسایت ما موظف است آن اطلاعات را در اختیار مراجع مربوطه قرار دهد.

16- اطلاعات کاربری مشتریان تماما نزد ما کاملا محفوظ می‌مانند و تنها در صورت درخواست مراجع قضایی آنها به افراد ذی صلاح تحویل داده خواهند شد .

17- کاربر و مشتری موظف است اطلاعات کاربری خود را به درستی وارد کند تا در روند تکمیل سفارش و اطلاعاتش قابل تایید از سوی فروشگاه باشد،درغیر اینصورت در مرحله اول به کاربر اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم پیگیری حساب کاربر معلق خواهد شد .

18- در صورت لغو سفارش بنا به هر دلیل (غیر از اشتباه بودن اطلاعات اکانت متصل به بازی در فرم سفارش و یا دو مرحله ای بود آن اکانت) توسط کاربر،مبلغ در دو صورت قابل عودت خواهد بود :

  1. مبلغ خریداری شده بصورت کامل به کیف پول کاربر در پنل کاربری وی قرار داده شود تا با آن مبلغ سفارش دیگری را در زمان دیگری انجام دهد.
  2. در صورت درخواست بازگشت وجه بصورت کارت به کارت ، 10 درصد از مبلغ پرداخت شده توسط کاربر به عنوان خسارت کسر شده و مابقی پول،به حساب کاربر واریز خواهد شد.


19- فروشگاه و وبسایت ما از مشتریان علاوه بر مواردی که در فرم ثبت نام و فرم تکمیل سفارش پر میکند موارد ذیل را نیز دریافت میکنند که در ارائه خدمت بهتر و با کیفیت تر استفاده شده و کاملا نزد ما محفوظ خواهند بود :

  • IP کاربر و موقعیت جغرافیایی
  • صفحاتی که توسط کاربر بازدید میگردد
  • نسخه و نام مرورگر کاربر
  • سیستم عامل کاربر 
  • مدت حضور کاربر در سایت 
  • تاریخ و زمان پرداخت سفارش


قبول کردن قوانین توسط کاربر و فروشگاه ، به معنای پذیرفتن تمامی موارد فوق می‌باشد و کاربر موظف است هر چند وقت یکبار تغییرات موجود در قوانین را مطالعه کند و ملزم به رعایت آن قوانین می‌باشد.

  • Email, SSL
  • 16 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

Related Articles

سوالات متداول

چرا باید یوزر نیم و پسورد اکانتم را در اختیار شما بگذارم؟ برای خرید زدن UC درون بازی فقط...

نماد اعتماد های فروشگاه UC پابجی

تیم ما دائما در تلاش است تا تنها هدف خود یعنی کسب رضایت و جلب اعتماد مشتریان را به بهترین نحوه...

آموزش صفر تا صد خرید UC

 در این آموزش ویدئویی به شما آموزش صفر تا صد خرید یوسی داده شده است.

رمز دوم یکبار مصرف بانکی از ابتدای خرداد 98 اجرا می‌شود

حتما این مورد را مطالعه کنید تا موقع پرداخت آنلاین به مشکل احتمالی برخورد نکنید . با تشکر مشاهده...

آموزش تصویری 0 تا 100 خرید یوسی

از طریق این آموزش میتوانید صفر تا 100 خرید یوسی را بصورت تصویری مشاهده کنید تا تمامی ابهامات شما...

Powered by WHMCompleteSolution