قوانین فروشگاه

وبسایت و فروشگاه یوسی پابجی موبایل تابع قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی ایران بوده و لذا از کاربران خود میخواهد تا با رعایت نکات زیر قبل سفارش به خریدی بهتر و دریافت سریع تر محصول و همچنین تعاملی قانون مند کمک کنند :

1- ساعت کاری این مجموعه صبح ها از ساعت 9 الی بعد از ظهر ساعت 18 خواهد بود . خارج از این زمان های ذکر شده کارشناسان ما واریز و تکمیل سفارش نخواهند داشت . 
2- حتما وضعیت شبکه را از این لینک قبل ثبت سفارش مشاهده کنید.

3- تیم ما دائما از طریق ایمیل و تیکت به سوالات و مشکلات شما جواب خواهد داد ولی بهتر است حتما بخش سوالات متداول را مطالعه کنید تا ابهامی نداشته باشید.

4- به جهت اینکه واریز UC تنها از طریق اتصال به اکانت شما انجام خواهد گرفت،پس طبیعتا ابتدا باید متخصصان ما به حساب شما از طریق اطلاعات لاگینی که در اختیار ما میگذارید اتصال پیدا کنند.

5- تمامی اطلاعات حساب شما در امن ترین حالت ممکن نگه داری خواهند شد و شما میتوانید پس از تکمیل شدن کامل سفارشتان و دریافت کامل UC ، اقدام به تغییر اطلاعات حساب خود کنید و در سفارشات بعدیتان دوباره اطلاعات جدید را وارد کنید .

6- قیمت هایی که ما ارائه میدهیم را شما با یک حساب سر انگشتی میتوانید محاسبه کنید که ارزان تر از قیمت سایر استور هاست...

7- تمامی پرداخت ها از طریق درگاه امن و تایید شده زرین پال ، نکست پی و Pay.ir صورت میگیرد.

8- تمامی سفارشات تنها در روز های کاری تکمیل میشوند و واریز یوسی تنها در روز های کاری انجام میگیرد .

9- حتما حسابی که اکانت پابجی شما بر روی آن است که میخواهید آن را جهت واریز یو سی ارائه دهید را از حالت تایید دو مرحله ای خارج کنید تا تیم ما بدون مشکل اقدام به واریز UC به حساب شما کند. و در صورت اینکه شما سفارشتان را ثبت کنید درحالیکه تایید دو مرحله ای حساب شما فعال باشد ، تیم ما قادر به اتصال به اکانت شما نخواهد بود و از طریق تیکت یا ایمیل و یا تماس تلفنی شما را از این موضوع آگاه میکند تا نسبت به رفع این مورد اقدام کنید و طبیعتا مدت زمان تکمیل سفارش شما بسیار دیرتر انجام خواهد گرفت.

10- وبسایت ما تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است ، لذا در صورتیکه از سوی پلیس فتا و یا سایر مراجع قضایی و ذی صلاح در خصوص اطلاعات کاربری هر یک از مشتریان درخواست بدهند ، فروشگاه و وبسایت ما موظف است آن اطلاعات را در اختیار مراجع مربوطه قرار دهد.

11- اطلاعات کاربری مشتریان تماما نزد ما کاملا محفوظ می‌مانند و تنها در صورت درخواست مراجع قضایی آنها به افراد ذی صلاح تحویل داده خواهند شد .

12- کاربر و مشتری موظف است اطلاعات کاربری خود را به درستی وارد کند تا در روند تکمیل سفارش و اطلاعاتش قابل تایید از سوی فروشگاه باشد.

13- فروشگاه و وبسایت ما از مشتریان علاوه بر مواردی که در فرم ثبت نام و فرم تکمیل سفارش پر میکند موارد ذیل را نیز دریافت میکنند که در ارائه خدمت بهتر و با کیفیت تر استفاده شده و کاملا نزد ما محفوظ خواهند بود :
  • IP کاربر و موقعیت جغرافیایی
  • صفحاتی که توسط کاربر بازدید میگردد
  • نسخه و نام مرورگر کاربر
  • سیستم عامل کاربر 
  • مدت حضور کاربر در سایت 
  • تاریخ و زمان پرداخت سفارش  • Email, SSL
  • 12 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

Related Articles

سوالات متداول

چرا باید یوزر نیم و پسورد اکانتم را در اختیار شما بگذارم؟ برای خرید زدن UC درون بازی فقط...

نماد اعتماد های فروشگاه UC پابجی

تیم ما دائما در تلاش است تا تنها هدف خود یعنی کسب رضایت و جلب اعتماد مشتریان را به بهترین نحوه...

آموزش صفر تا صد خرید UC

 در این آموزش ویدئویی به شما آموزش صفر تا صد خرید یوسی داده شده است.

رمز دوم یکبار مصرف بانکی از ابتدای خرداد 98 اجرا می‌شود

حتما این مورد را مطالعه کنید تا موقع پرداخت آنلاین به مشکل احتمالی برخورد نکنید . با تشکر مشاهده...

Powered by WHMCompleteSolution